pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pożyczka pozabankowa a może kredyt w banku? Zakładasz, że Twoja historia finansowa nie pozwala na kredyt w banku? My sądzimy że się mylisz. Najpierw sprawdzimy kredyty w banku, jeżeli w żadnym banku nie znajdziemy propozycji dla Ciebie zaproponujemy szybką pożyczkę. Do 5.000 w czasie 10 minut! Dla klientów z obniżoną zdolnością finansową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych wierzytelności bankowych.

Kalkulator kredytu hipotecznego bankier-kredyt mieszkaniowy porównanie

Kalkulator Kredytowy to przydatne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą wiele różnić. W wielu przypadkach są to duże sumy dlatego przed wyborem warto porównać kilka ofert.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ sporo zmiennych takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/auto/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Całe te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie właściwej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działa kalkulator kredytowy?

Kalkulator RRSO wyświetla zestawienie ofert w postaci rankingu, wskutek współpracy z obowiązującą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie propozycji kredytowej i danych wprowadzonych przez użytkownika, algorytm kalkulatora jest w stanie określić aktualną miesięczną sumę jaką będziemy płacić przy wyznaczonych warunkach kredytowania. Kalkulator wizualizuje poszczególne propozycje w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.