pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pozabankowa pożyczka czy kredyt w instytucji bankowej? Uważasz, że Twoja historia kredytowa nie pozwala na kredyt w instytucji bankowej? My myślimy że się mylisz. W pierwszej kolejności sprawdzimy pożyczki w banku, jeżeli w żadnym banku nie odnajdziemy oferty dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w czasie 10 minut! Dla osób z obniżoną zdolnością kredytową. Również kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych zobowiązań.

Mieszkaniowy kredyt

Pewnie jednym z zawiłych tematów są każdego rodzaju pożyczki wzięte na cel kupienia mieszkania. Na początku konsument musi się zdecydować czy wytypuje kredyt hipoteczny w pln, czy hipoteczny kredyt w walucie obcej. Gdy wskazana jest alternatywa pierwsza, wciąż można postarać się o wnioskowanie do projektu kredytów preferencyjnych.

W tym przypadku zdobywa się dotację ze strony państwa i tym samym oszczędza gotówkę na obsłudze wierzytelności. Jeśli zapamiętamy te wytyczne i wynajdziemy odpowiedni bank, możemy być pewni, że wyłowimy atrakcyjny kredyt hipoteczny.